Bizi Arayın! 0 (312) 342 44 55

Servİs Taşımacılığı

Dilediğiniz yere, güvenle.

Servis TaşımacılığıAmacımız Güvenliğinizi Sağlamak

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenciler sıcacık yatağından uyanıp Öz Samet Turizm’in sıcacık arabasına biniyor ve en az annesi babası kadar ilgili, güler yüzlü bir servis şoförü ile karşılaşıyor. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız.

Turizm Taşımacılığı

Öz Samet Turizm Turizm Taşımacılığı hizmeti ile yerli ve yabancı tüm misfirlerimizin transferlerinde zamanlama, konfor ve emniyetini ön planda tutan, mesleğinde uzmanlaşmış nitelikli bir kadroyla hizmet vermekteyiz. Bu yüzden Öz Samet Turizm'i tercih edenler planladıkları tatil daha başlamadan yüzleri gülmeye başlıyor. Tercihinizi bizden yana kullanın pişman olmayın.

Personel Taşımacılığı

Her geçen gün zorlaşan hayat şartları, sokağa çıktığımız anda başlayan yoğun insan ve araç trafiği, hergün işe gidip gelmek zorunda olan insanların en büyük kabusudur. Öz Samet Turizm olarak bizim amacımız, bu kabusu tatlı bir düşe dönüştürmektir. Uzman ekibimiz ile; doğru, zamanında ve güvenli bir yolculuk sunmaya odaklanmış Öz Samet Turizm personel taşımacılığında en doğru tercihtir.

Öz Samet Turİzm İle Farkı Yaşayın...