Bizi Arayın! 0 (312) 342 44 55

Turİzm Taşımacılığı

Önemli olan sizin rahatlığınız...

Turizm TaşımacılığıÖnemli olan sizin rahatlığınız

Yurtiçi-Yurtdışı Turları

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara ve aynı zamanda Türkiye’nin yakın coğrafyası içerisinde bulunan ülkelere Öz Samet Turizm güvencesiyle çıkabilirsiniz.

Bu gezilerinizde modern araç filosuyla, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağladığımız gibi, yerli ve yabancı seyahat acentelerinin tur programlarında da talep edilen tip ve özellikte araç sağlanmaktadır.

Protokol Taşımacılığı

Bakanlıklar bünyesinde ve elçilikler aracılığı ile üst düzey bürokratların ve konuk heyetlerin protokol hizmetlerinde yıllardır deneyimlerimiz sayesinde aranan ismi Öz Samet Turizm olmuştur. Bu konuda firmamıza sunulan referanslar konuklarımızın taşımacılık işinde Öz Samet Turizm ismine duyuluan güveni perçinlemiştir. Protokol hizmetinde uzman ekibimiz ve son model VIP araçlarımız ile güven ve rahatlık anlamında, onlara kendi evlerinde kendi ülkelerinde hissettirmek tek amacımızdır.

Filo Kiralama

Talep üzerine uzun veya kısa süreli zamanlar için istenilen segmentte (otomobil, minibüs, otobüs) istenilen sayıda araç temini Öz Samet Turizm tarafından sorunsuz sağlanır. Büyük grupların okul gezileri, personel seyahatleri gibi etkinliklerine istenilen donanımlarda araç temini Öz Samet Turizm güvencesiyle sağlanmaktadır.

Öz Samet Filo kiralama hizmeti ile konforlu, güvenli ve sorunsuz yolculuklar sizleri bekliyor. Keyifli sürüşler, keyifli seyahatler dileklerimizle.

Havaalanı Transferleri

Havaalanı transferi hizmetimiz, müşterilerimizi havaalanından karşılama veya havaalanına bırakma hizmetlerini kapsamaktadır. Bu transferler esnasında müşterilerimiz VIP minibüs, VIP midibüs, otobüs veya lüks araç hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Sizler için, son derece konforlu ve rahat bir seyahat geçirmeniz amacıyla hazırlanmış ve yine sizlerin istekleri doğrultusunda her türlü konforunuzun düşünüldüğü araçlarımızla havaalanı transferi hizmetlerimizden yararlanmak için Öz Samet Turizm'i tercih edebilirsiniz.

Özel Turlar

Öz Samet Turizm farkıyla yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlanmaktadır. Kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunulmaktadır.

Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, Öz Samet Turizm güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kongre, Seminer, Organizasyon

Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafilerinizin doğru yere doğru zamanda iletilmesini sağlamaktır. Bu yüzden Öz Samet Turizm olarak; pazarlama, tanıtım, seminer ve her türlü toplantı ve organizasyonlarınızda konuklarınızın ilk geliş noktalarından (havaalanı, terminal, tren garı, otel vb.) alınarak organizasyonun düzenlendiği yerlere transferleri ve organizasyon sonrasında tüm konukların istedikleri noktalara geri dönüşlerinin sağlanması gibi seçenekler üstün bir kaliteyle sağlanır.

Öz Samet Turİzm İle Farkı Yaşayın...